اصلی
نامه مديرعامل شركت گاز استان اردبيل به مراكز دولتي در خصوص رعايت الگوي مصرف
کد مطلب: 1817
تعداد بازدید: 845
1395-10-05

مديرعامل شركت گاز استان اردبيل با ارسال نامه اي از مديران ادارات، سازمانها، نهادها و شركتهاي استان خواست تا با رعايت الگوي مصرف از بروز افت فشار گاز جلوگيري نمايند.
به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان اردبيل مهندس فيروز خدايي در اين نامه با اشاره به افزايش برودت شديد هوا در سطح استان و منطقه و احتمال بروز افت فشار گاز از تمامي مديران دولتي و شركتهاي خصوصي خواست تا در ساعات اداري دماي ادارات و ساختمانهاي عمومي از 21 درجه سانتيگراد و در راهروها و فضاهاي سرپوشيده از 18 درجه سانتيگراد بيشتر نباشد.
وي با اشاره به مصوبه هيئت محترم وزيران و دستور مقام عالي وزارت نفت ادامه داد؛ بر اساس اين مصوبه گروه هاي بازرسي شركت گاز استان اردبيل در ساعات اداري و غير اداري و حتي روزهاي تعطيل ضمن مراجعه به ادارات و سازمانها، كنترلهاي لازم را اعمال و در صورت عدم رعايت موارد ياد شده نسبت به اخطار و قطع جريان گاز اقدام خواهند نمود.
مهندس خدايي با اعلام اينكه در حال حاضر بالغ بر 417 هزار مشترك شهري و روستايي استان تحت پوشش گاز طبيع مي باشند افزود؛ در تلاش هستيم با تلاش شبانه روزي همكاران خدوم تا پايان سال 96 تمامي روستاهاي بالاي 20 خانوار را از اين نعمت الهي برخوردار سازيم.
مديرعامل شركت گاز استان اردبيل در پايان از تمامي هموطنان، بخصوص اهالي گرانقدر استان خواست تا با رعايت الگوي مصرف ايمن و بهينه از بروز هرگونه افت فشار و حوادث ناگوار پيشگيري نمايند.