اصلی
توديع و معارفه رئيس هيئت مديره شركت گاز استان اردبيل
کد مطلب: 1820
تعداد بازدید: 1195
1395-10-13

توديع و معارفه رئيس هيئت مديره شركت گاز استان اردبيل

مراسم توديع و معارفه رؤسا و اعضاي سابق و جديد هيئت مديره شركت گاز استان اردبيل با حضور مدير عامل و رؤساي واحدهاي ستادي برگزار شد  .

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان اردبيل در ابتداي اين مراسم مهندس خدايي ضمن تقدير از زحمات و تلاشهاي آقاي مهندس هادي رئيس سابق هيئت مديره شركت گاز استان براي آقاي مهندس اسدي رئيس جديد هيئت مديره آروزي توفيق نمود .

مدير عامل شركت گاز استان اردبيل با ارائه گوشه اي از دستاوردهاي شركت در ساليان اخير به آمار گازرساني شركت اشاره كرد و گفت: هم اينك تمامي 26 شهر استان و تعداد 812 روستا از نعمت گازطبيعي برخوردار ميباشند.

وي ادامه داد: در سال 95 بمناسبت هفته دولت 53 روستا از نعمت گاز برخوردار شدند و بافعال بودن پروژه هاي گازرساني اين شركت در ايام مبارك دهه فجر شاهد افتتاح 110روستا و ساختمانهاي اداري شهرهاي اسلام آباد، تازه كند پارس آباد و شهر مرادلو خواهيم بود و در حال حاضر بيش از7 هزار و 918 كيلومتر شكه گذاري در سطح استان انجام يافته و 80درصد خانوار روستايي تحت پوشش اين نعمت الهي مي باشند كه با اتمام گازرساني به 320 روستاي در دست اجرا اين ميزان به 91درصد ارتقاء خواهد يافت.

مهندس خدايي با بيان اينكه اولويت اصلي شركت گاز استان گازرساني به صنايع مي باشد افزود، بر همين اساس هم اينك تعداد 1 هزار و 267 واحد صنعتي با استفاده از سوخت سبز در عرصه توليد و اقتصاد استان فعال هستند.

مديرعامل شركت گاز استان با اظهار اينكه در سال 95 بالغ بر 6 هزار و 414 علمك در سطح استان نصب و قريب به 15 هزار و 260 مشترك شهري و روستايي جذب شده است، اين مهم را مرهون تلاشهاي رئيس و اعضاي هيئت مديره سابق و كوشش کارکنان شرکت گاز استان دانست و از مهندس هادي تقدير بعمل آورد.

مديرعامل شركت گاز استان اردبيل در پايان ضمن تقدير از زحمات رئيس هيئت مديره و اعضاي سابق براي رئيس و اعضاي جديد هيئت مديره آرزوي توفيق روز افزون در خدمت رساني به مردم شريف استان نمود.

در ادامه اين مراسم رئيس سابق و رئيس جديد هيئت مديره شركت گاز استان اردبيل طي سخناني به اقدامات انجام يافته و برنامه هاي جاري شركت در توسعه خطوط گازرساني اشاره و از عزم جدي هيئت مديره در استان شتاب بخشيدن به اين مهم خبر داد.