اصلی
متصل شدن 5 روستای شهرستان پارس آباد به شبکه گاز در ایام مبارک هفته دولت
کد مطلب: 1952
تعداد بازدید: 415
1396-06-07

متصل شدن 5 روستای شهرستان پارس آباد به شبکه گاز در ایام مبارک هفته دولت

همزمان با هفته دولت بهره برداری از پروژه گازرسانی به  5 روستای شهرستان پارس آباد  آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل : به مناسبت هفته مبارک دولت ، با افتتاح پروژه گازرسانی به 5 روستای قشلاقات امیر خانلو قره سقال ، حاج شکر حاج تاپدوق ، محرم آباد ، پل رحمان و اسمعلی کندی بخش تازه کند از توابع شهرستان پارس آباد  با حضور فرماندار ، جمعی از مسئولین ادارات شهرستان پارس آباد ، معاون بهره برداری شرکت گاز استان اردبیل  و اهالی محترم  روستای اسمعلی کندی از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند . 

                                                                                                                                                                                                در این مراسم، مهندس ودود پناهنده معاون بهره برداری شرکت گاز استان اردبیل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر اظهار داشت : پروژه گازرسانی به این روستاها در قالب 22 هزار متر شبکه گذاری و با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال  به بهره برداری رسید که بیش از 240 خانوار روستایی تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفتند .  و افزود با افتتاح این روستاها درصد بهره مندی خانوارهای روستایی شهرستان پارس آباد به 87 درصد رسید .

وی با بیان اینکه توسعه گازرسانی در سال های اخیر از دستاوردهای دولت تدبیر و امید می باشد این مهم را در  جهت خدمت به مردم و حفاظت از محیط زیست امری ضروری دانست .

مهندس اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد و گفت : دولت تدبیر و امید در ۴ سال گذشته با رویکرد عدالت و توسعه متوازن در تمامی مناطق محروم  کشور و علی الخصوص در استان اردبیل در حوزه گازرسانی توانسته است بیش از 560 روستا را با این موهبت الهی برخوردار نماید. وی افزود  گازرسانی به مناطق صعب العبور روستایی استان در نوبه خود بی نظیر است .

اکبر صمدی در ادامه افتتاح پروژه گازرسانی به این روستاها به اهالی تبریک گفته و ابراز امیدواری کرد که همه ی مشترکین گاز طبیعی با رعایت نکات ایمنی و مصرف بهینه، شکرگزار این نعمت الهی باشند . وی همچنین از عملکرد شرکت گاز استان اردبیل به جهت توسعه گازرسانی در این استان بویژه شهرستان پارس آباد  تشکر و قدردانی نمود .