اصلی
برگزاري دوره عملي پست امداد در شركت گاز استان اردبيل
کد مطلب: 1984
تعداد بازدید: 599
1396-10-13

 

در راستاي تقويت بنيه علمي و عملي نيروهاي امداد، تعميرات و گازبان دوره هاي عملي آشنايي با وظايف، تجهيزات و ابزارآلات مورد استفاده در شركت گاز استان اردبيل در حال برگزاري مي باشد.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان اردبيل مهندس فيروزخدايي با اعلام اين خبر افزود؛ طبق برنامه ريزيهاي واحد آموزش در مرحله نخست دوره تئوري طي دو ماه براي بيش از 287 نفر با بیش از 3500 نفر ساعت برگزار گرديد.

مديرعامل شركت گاز استان اردبيل ادامه داد؛ پس از برگزاري موفقيت آميز دوره تئوري و با هدف آشنايي عملي همكاران با تجهيزات و ابزارالات مورد استفاده، دوره هاي عملي نيز بصورت مداوم در حال برگزاري مي باشد كه اميدواريم با تكميل اين دوره ها شاهد افزايش كيفيت خدمات رساني به مشتركين گرانقدر باشيم.

وي با بیان اینکه یکی از رویکردهای اصلی این شرکت سرمایه گذاری بر روی منابع انسانی است، افزود: بر همین اساس با استفاده از پتانسیل موجود درون سازمان اقدام به برگزاری دوره های علمی و عملي برای این عزيزان کرده ایم.

مديرعامل شركت گاز استان اردبيل در پايان با اشاره به فرا رسيدن فصل زمستان از آمادگي حداكثري اين شركت جهت تامين گازطبيعي به اقصي نقاط استان خبر داد و از تمامي مشتركين گاز طبيعي خواست تا ضمن رعايت اصل ايمني و مصرف بهينه در مصرف اين نعمت الهي زمينه برخورداري تمامي هموطنان را از اين سوخت پاك فراهم نمايند.