اصلی
امدادگران و گازبانان نیروهای خط مقدم خدمت رسانی به مردم شریف استان
کد مطلب: 1988
تعداد بازدید: 610
1396-10-20

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل، مهندس فیروز خدائی مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی ، امدادگران شرکت گاز استان را به عنوان نیروهای خط مقدم خدمت رسانی به مردم شریف استان برشمرد و افزود : با توجه به رشد چشمگیر شبکه گذاری در شهرها و گازرسانی به روستاهای بالای 20 خانوار در سطح استان؛ تعداد روستاهای بهره مند را در حال حاضر 1060 روستا و تا سال آینده حدود 1400 روستا عنوان کرد و گفت : کلیه همکاران علی الخصوص نیروهای امداد و گازبان بایستی در راستای صیانت و حراست از تأسیسات و شبکه های گاز سطح استان مجدانه تلاش کنند.

وی در ادامه اظهار داشت : با توکل به خدا و همّت کارکنان کارهای بزرگی از لحاظ ارایه خدمات الکترونیکی در سطح استان انجام شده است که صدور آنی قبوض گاز مشترکین نمونه بارزی از آن می باشد که برای اولین بار در سطح کشور در استان انجام شده است. فیروز خدائی ضمن تقدیر و تشکر از کلیه نیروهای امداد و گازبان شرکت گاز استان اردبیل برگزاری چنین همایش هایی را موجب رشد ، شکوفایی و همفکری در جهت خدمت رسانی به مردم شریف استان دانسته و خواستار ارایه آموزشهای بیشتر و کاراتر به نیروهای امداد و گازبان شد.

در ادامه این مراسم مهندس پناهنده معاونت بهره برداری شرکت گاز استان اردبیل با بیان اینکه به تدریج گازرسانی به روستاها به اتمام می رسد وظیفه اصلی کارکنان و شرکت گاز استان اردبیل را کیفی سازی خدمات و خدمت رسانی به مردم شریف استان بر شمرد و اظهار داشت : رسالت امدادگران همانگونه که مشخص است بسیار مهم بوده و حضورش در لحظات اولیه حوادث ، حیاتی و کاملاً مشهود است که می تواند با قابلیتهای خود و ظرفیتها موجود رسالت خود را ادا نماید و جلوی حوادث بعدی ر ا بگیرد و یا از شدّت آن بکاهد. وی با بیان اینکه نیروهای امداد و گازبان به عنوان ویترین شرکت گاز استان می باشد وظیفه خطیری را در راستای ارایه خدمات مطلوب به مشترکین دارند ابراز امیدواری کرد و گفت : انشا ا... با همّت والا و سعۀ صدر کلیه نیروهای امداد و گازبان شرکت گاز استان بیش از پیش در ارایه خدمات بهینه به مشترکین پیشرو خواهد بود.

در پایان این مراسم از امدادگران و گازبانان نمونه به اهداء لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.