اصلی
تجلیل از مادران و همسران شهدای منتسب کارکنان و بانوان شاغل در شرکت گاز استان اردبیل
کد مطلب: 2023
تعداد بازدید: 443
1396-12-17

طی مراسمی به مناسبت روز زن و بزرگداشت مقام مادر ، از مادران و همسران شهدای منتسب به شرکت گاز استان اردبیل و کارکنان زن این شرکت تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل ، مهندس فیروز خدائی در این آیین ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و بزرگداشت مقام مادر با تاکید بر اینکه این مراسم ها به منظور بازخوانی و یادآوری زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان الگوی زن مسلمان و همچنین تقدیر از مادران و همسران شهدای منتسب به شرکت و کارکنان اناث صورت می گیرد ، تصریح کرد : یکی از شاخص های توسعه انسانی در هر جامعه و کشوری حضور فعال زنان در آن است و بر همین اساس در دهه های اخیر در کشورمان شاهد این هستیم که زنان همدوش مردان در عرصه های مختلف کشورمان حضور فعالی دارند.
وی مادران شهداء را الگوی صبر و مقاومت دانست و گفت : شجاعت شهید از مادر ایثارگری است که تربیت چنین فرزندی را به ‌بهترین نحو انجام داده است.
در ادامه این مراسم خانم محمدلو مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل با بیان این مطلب که شهدای هشت سال دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران و مدافعان حرم نمونه بارزی از تربیت اسلامی هستند اظهار داشت : مادران شهدا با تربیت فرزندان صالحی همچون شهداء باعث افتخار و سربلندی ایران اسلامی هستند و این مادران باید در جامعه الگویی برای بانوان در تربیت فرزندانشان باشند.
در پایان این مراسم به پاسداشت روز زن از مادران و همسران شهدای منتسب به کارکنان شرکت گاز استان اردبیل و همچنین بانوان شاغل در این شرکت تجلیل بعمل آمد.