اصلی
گازرسانی به روستای سیاوش کندی از توابع شهرستان گرمی استان اردبیل
کد مطلب: 2103
تعداد بازدید: 398
1397-05-15

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل پروژه گازرسانی به روستای سیاوش کندی از توابع بخش موران شهرستان گرمی با حضور فرماندار ، فرمانده سپاه ، مسئولین ادارات شهرستان گرمی و جمعی از مسئولین شرکت گاز استان اردبیل با حضور اهالی شهید پرور روستای سیاوش کندی در محل مسجد جامع این روستا به بهره برداری رسید.

فیروز خدائی مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم ، سردار شهید حسنقلی جعفرپور را مظهر اقتدار و سربلندی ایران اسلامی در مقابل جبهه کفر و استکبار جهانی برشمرد و افزود : مفتخریم که در مراسم یادواره شهید جعفرپور شاهد افتتاح پروژه گازرسانی به زادگاه این شهید والامقام هستیم و امیدواریم بتوانیم خدمات ارزنده ای را به مردم منطقه ارایه دهیم.

وی در ادامه گفت : شهرستان گرمی دارای 315 روستا می باشد که با افتتاح این پروژه 213 روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند که این رقم 83 درصد از خانوار روستای این شهرستان را شامل می شود.

خدائی با بیان اینکه در حال حاضر 83 پروژه گازرسانی به روستاهای این شهرستان در دست اجراء می باشد ابراز امیدواری کرد تا آینده نزدیک بیش از 98 درصد از خانوار روستایی این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند.

در این مراسم امامی فرماندار شهرستان گرمی با اشاره به لزوم توجه همگان به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه ، وجود زیرساخت گاز در استان را عامل اصلی رونق اقتصادی و توسعه صنعتی استان برشمرد و افزود : دنیای غرب با اعمال تحریم های یکطرفه و خصمانه بدنبال ایجاد فاصله بین مسئولین و مردم می باشد ولی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در روستاها و نقاط دور افتاده گویای این واقعیت است که دولت و مردم همواره در کنار هم هستند.