اصلی
برترین های نظام پیشنهادهای شرکت گاز استان اردبیل تجلیل شدند
کد مطلب: 2148
تعداد بازدید: 211
1397-07-22

با حضور مدیر عامل ، اعضای هیئت مدیره ، معاونین ، کارکنان و اعضای شورای همیاری و مشارکت شرکت گاز استان اردبیل از برترین های نظام پیشنهادهای این شرکت تجلیل به عمل آمد .

به گزارش روابط عمومی در این مراسم فیروز خدائی مدیر عامل این شرکت با بیان اهمیت و جایگاه ویژه نظام پیشنهادها و لزوم بهره مندی از نظرات و پیشنهادهای همکاران در پیشبرد اهداف شرکت ، گفت :  با تلاش و مشارکت همه همکاران، موفقیت های ارزشمندی در حوزه نظام پیشنهادها کسب شده که قابل تقدیر می باشد و باید جهت رسیدن به رشد و تعالی بیشتر در این عرصه ، برنامه ریزی مدون و مناسب تری صورت گیرد.

وی نظام پیشنهادها را یکی از زیرساختهای لازم عصر اطلاعات برشمرد و افزود : در عصر اطلاعات با ظهور و بروز فناوریهای جدیدی مواجه هستیم که لزوم استفاده از شیوه های جدید بهره مندی از اطلاعات، مانند نظام پیشنهادها، مدیریت دانش و .... در راستای بهره مندی منافع بیشتر از منابع موجود بر کسی پوشیده نمی باشد و این ابزارهای مدیریتی بایستی در نهایت منجر به افزایش رضایتمندی مشترکین و ذینفعان شود.

این مقام مسئول با اشاره به لزوم افزایش بیشتر کیفیت پیشنهاد ها گفت :  عضویت در گروههای بهبود (QCC ها)، توجه ویژه به پیشنهادهای کایزنی، بررسی دقیق و مذاکره با متخصصین ، از جمله روش های افزایش کیفیت پیشنهادها می باشد.

در پایان این مراسم از برترین های نظام پیشنهادات شرکت گاز استان اردبیل با اهداء لوح تقدیر بعمل آمد.