اصلی
حفظ محیط زیست طبیعی رسالت پایدار شرکت گاز استان اردبیل
کد مطلب: 2230
تعداد بازدید: 85
1397-12-21

همزمان با روز درختکاری و در جهت توسعه این فرهنگ در استان اردبیل مراسم کاشت نهال در اداره گاز شهرستان اصلاندوز و سایر ادارات تابعه شرکت گاز استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل ، این مراسم با حضور امام جمعه ، بخشدار ، شهردار و جمعی از مدیران و مسئولین ادارات شهرستان اصلاندور و مدیر عامل و رؤسای واحدهای ستادی شرکت گاز استان اردبیل و به منظور فرهنگ سازی حفظ و حراست از محیط زیست به مناسبت روز درختکاری در اداره گاز شهرستان اصلاندوز برگزار شد.

فیروز خدائی مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل این آئین را اقدامی فرهنگی دانست و اظهار داشت: شرکت گاز استان اردبیل با گازرسانی به اقصی نقاط استان و علی الخصوص روستاهای دورافتاده رسالت ذاتی خود را در قبال حفظ و حراست از محیط زیست انجام می دهد و در این راستا با بهره مندی 92 درصد خانوار روستائی استان از گاز طبیعی ، استان اردبیل در آینده ای نزدیک در زمره استانهای سبز قرار خواهد گرفت.

در این مراسم حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه محبوب و مردمی شهرستان اصلاندوز با تاکید بر حضور در صحنه‌های اجتماعی گفت: مشارکت پررنگ سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی در طرح روز درختکاری و کاشت نهال می‌تواند جریانی فرهنگ ساز باشد.