اصلی
در سال 95 بيش از دو ميليارد متر مكعب گاز طبيعي در استان اردبيل مصرف شد
کد مطلب: 1923
تعداد بازدید: 959
1396-04-17

مدير عامل شركت گاز استان اردبيل گفت : در سالجاری بطور متوسط روزانه نزديك به 9 ميليون متر مكعب گاز در بخشهای مختلف خانگی ، صنعتی و تجاری مصرف می گردد.
به گزارش روابط عمومی شركت گاز استان اردبيل، مهندس فيروز خدائی با اشاره به اينكه در سال 95 دو ميليارد و 472 ميليون و 700 هزار متر مكعب گاز طبيعی در بخشهای مختلف خانگی ، تجاری ، صنعتی و CNG استان مصرف شده است اظهار داشت : در سال 94 دو ميليارد و 208 ميليون و 600 هزار متر مكعب گاز طبيعی در بخشهای ياد شده مصرف شده بود كه اين ميزان مصرف بيانگر افزايش %12درصدی مصرف اين نعمت الهی در سطح استان می باشد.
مدير عامل شركت گاز استان اردبيل افزايش ناچيز گاز مصرفی در سال 95 را مرهون همكاری مردم شريف استان دانست و از تلاشهاي انجام يافته جهت فرهنگ سازی استفاده بهينه از اين نعمت الهی تقدير بعمل آورد.
وي در ادامه به آمار گازرسانی در سطح استان اشاره كرد و افزود ؛ در حال حاضر بالغ بر 428 هزار مشترك شهری و روستايی تحت پوشش گاز طبيعی می باشند.
مديرعامل شركت گاز استان اردبيل در پايان با اشاره به اينكه شبكه های گازرسانی سراسر كشور به هم پيوسته است ، تاكيد نمود : رعايت مصرف بهينه و منطقی از گاز طبيعی ، زمينه را برای تامين گاز تمامی هموطنان عزيز در سراسر كشور فراهم خواهد كرد.