اصلی
برگزاری همایش پدافند غیر عامل در شرکت گاز استان اردبیل
کد مطلب: 2162
تعداد بازدید: 290
1397-08-15

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل، همایش پدافند غیر عامل در سالن همایش‌های این شرکت با حضور معاونت مدیر کل پدافند غیرعامل استان اردبیل، رئیس خطوط لوله یارد اردبیل، مدیران و کارکنان شرکت گاز استان اردبیل برگزار شد.

یدا... عبدالهی، مشاور مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل ضمن خوش آمدگویی به حضار گفت:   با بیان اینکه مهمترین تهدید در فضای فعلی تهدیدات سایبری است، عنوان کرد: در حال حاضر مهمترین فعالیت‌های شرکت گاز توسط فضای سایبری انجام می‌شود و این فضا همان‌گونه که یک فرصت تلقی می‌شود می‌تواند یک تهدید بزرگ نیز برای شرکت‌ گاز محسوب ‌شود.

این مقام مسئول با اشاره به اقدامات ارزنده امور HSE شرکت گاز استان اردبیل در حوزه پدافند غیر عامل اظهار کرد : این همایش با هدف آشنایی مدیران و کارکنان با فرهنگ سازی الزامات و اهمیت پدافند غیر عامل در سطح شرکت و آموزش و یادگیری الزامات و رویکرد‌های پدافندی برای کارکنان و کارشناسان برگزار می‌شود.

فیضی رئیس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیر عامل شرکت گاز استان اردبیل ضمن ارایه گزارش عملکرد شرکت گاز استان در حوزه پدافند غیر عامل گفت : شرکت گاز استان اردبیل در سالهای اخیر اقدامات ارزنده ای در این حوزه انجام داده است که انتخاب مشاور در این حوزه، مونیتورینگ نمودن ایستگاههای CGS، صدور قبض آنی مشترکین، بهره برداری از سامانه پایش الکترونیکی و .... از نمونه این اقدامات می باشد.

فیضی با تاکید بر توجه به پدافند غیرعامل در شرکت گاز استان اردبیل، گفت: با توسعه های انجام گرفته در حوزه گازرسانی به اقصی نقاط استان پدافند غیر عامل بایستی به عنوان مهمترین ارکان اساسی از زمان طراحی و بهره برداری تا نگهداری تاسیسات و شبکه گازرسانی مد نظر قرار گیرد.

در پایان این مراسم از تعدادی از رؤسای نواحی برتر در حوزه رضایتمندی مشترکین و برگزاری مانورهای غیر منتظره با اهدای لوح، تقدیر بعمل آمد.