اصلی
برگزاری مانور نشتی و قطع گاز در اثر زلزله در سطح شهر اسلام آباد
کد مطلب: 2253
تعداد بازدید: 231
1398-02-02

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان اردبیل اين مانور با حضور نيروهاي عملیاتی اداره گاز شهر اسلام آباد و نواحی معین و  مشارکت کارکنان واحدهای تعمیرات، ابزار دقیق، بازرسی فنی، مخابرات، واحد GIS و .... و همچنین با برنامه ریزی واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست تحت عنوان "نشتی و قطع گاز در اثر وقوع زلزله در سطح شهر اسلام آباد" برگزار شد.

فیروز خدائی مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل با اشاره به اینکه برگزاری مانورهای مقابله با شرایط اضطراری یکی از اولویت های کاری مهم شرکت می باشد و بی شک تاثیر بسزایی در ارتقاء توان عملیاتی کارکنان  و نیز هماهنگی میان نهادهای ذیربط دارد، گفت : حصول اطمینان از کفایت تمهیدات حفاظتی زیر ساختها، کاهش آسیب پذیری در برابر تهدیدات، توانمندسازی نیروی انسانی و تاسیسات در برابر مخاطرات ناشی از زلزله، شناسایی نقاط قوت و ضعف، مشخص نمودن نقش ها و مسئولیت ها، ارتقاء توان مدیریتی مسئولین ذیربط، هماهنگی بیشتر علمی و عملیاتی موثر بین کمیته پدافند غیر عامل و مدیریت بحران و ارزیابی میزان آماده بکار بودن و صحت عملکرد تجهیزات در برابر تهدیدات و بحران های احتمالی و ... از جمله اهداف این مانور می باشد.

خدايي با اشاره به اهميت آمادگي در برابر حوادث مشابه از برگزاري كلاسهاي متعدد آموزشي توسط واحد بهداشت، ايمني و محيط زيست شركت گاز استان خبر داد و گفت طبق برنامه ريزي هاي انجام يافته مانورهاي مشابهي در سطح ايستگاه هاي تقلیل فشار گاز و نيز برخي مناطق روستايي و مدارس استان برگزار مي شود.