اصلی
نیروهای کنتورخوان و گازبانان خط مقدم خدمت رسانی در صنعت گاز
کد مطلب: 2272
تعداد بازدید: 195
1398-02-17

نیروهای کنتورخوانی، امداد و گازبانان در خط مقدم ارایه خدمات به مشترکین هستند و نقش بسزایی را در ارتقاء رضایت آنان دارند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل ، فیروز خدائی مدیر عامل این شرکت با اشاره به فرا رسیدن روز جهانی کارگر اظهار داشت: یازدهم اردیبهشت ماه که به نام روز جهانی کارگر مزین است یادآور تجلیل و تقدیر از زحمات قشر زحمتکشی است که پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) بر دستان آنان بوسه زد و این همه عزت و سربلندی و افتخار را نصیب کارگران عزیز کرد.

خدائی ضمن ارج نهادن به زحمات تلاشگران عرصه جهاد اقتصادی کشور، فرا رسیدن روز جهانی کارگر را به جامعه کارگری استان و علی الخصوص کارگران شرکت گاز استان تبریک گفت و یادآور شد : در شرایط کنونی قریب به 5/99 درصد از خانوار شهری و بالغ بر 93 درصد از خانوار روستایی استان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند و با افتتاح پروژه های در دست اجراء قریب به 98 درصد از خانوار روستایی استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند و این مهم ممکن نیست مگر با تلاش کارگران شریف؛ این سربازان عرصه کار و تلاش که با گام‌های کوچک دستاوردهای عظیم اقتصادی را برای ایران اسلامی رقم زده اند.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به ضرورت توجه به رونق تولید در فرمایشات ابتدای سال مقام معظم رهبری، نگاه ویژه به ایجاد زیر ساختهای لازم برای گازرسانی به صنایع را از رویکردهای این شرکت عنوان کرد و گفت: آمادگی لازم را برای عقد قرارداد و تامین گاز مورد نیاز صنایع با حداقل هزینه را داریم و امیدوارم امسال بتوانیم حجم عظیمی از سوخت مایع مصرفی در صنایع و کارخانجات را با گاز طبیعی جایگزین کنیم.

وی همچنین از کاهش عملیات اجرایی شرکت در سطح استان خبر داد و افزود: در سالهای آتی تقریبا عملیات اجرایی رو به اتمام است و شرکت در حوزه بهره برداری و ارایه خدمات بایستی به سمت استفاده از تکنولوژی های جدید و چالاکی سازمانی و ارتقاء سطح کیفی خدمات گام بردارد تا هم راستا با حجم فعالیت اجرایی و افزایش مشترکین بتواند خدمات با کیفیت مطلوب را در سطح جغرافیایی استان برای مشترکین ارایه نماید.

خدائی با اشاره به اینکه بازتاب عملکرد تک تک کارکنان و علی الخصوص نیروهای کنتورخوان و گازبانان به عنوان خط مقدم ارایه خدمات به مردم شریف استان بر عملکرد کل سازمان تاثیرگذار است افزود: بایستی شما نیروهای کنتورخوان و گازبان و امدادگر در سرتاسر استان با عملکرد مثبت و ارتقاء رضایتمندی مشترکین گامهای موثری را در ارتقاء رضایتمندی جامعه بردارید.

گفتنی است در این مراسم که به منظور پاسداشت مقام کارگر و روز جهانی کارگر برگزار شده بود از جمعی از کارگران زحمتکش شرکت گاز استان اردبیل با اهداء لوح، تقدیر بعمل آمد.