اصلی
برگزاری مانور مقابله با خرابکاری در ایستگاه CGS شهرستان بیله سوار
کد مطلب: 2307
تعداد بازدید: 66
1398-04-11

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل، فیروز خدائی مدیر عامل این شرکت از برگزاری مانور مقابله با خرابکاری در ایستگاه CGS با حضور فرمانداری، نیروهای نظامی و انتظامی، شهرداری و آتش نشانی، هلال احمر، اورژانس، شرکت برق و بسیج ادارات شهرستان بیله سوار با محوریت بسیج، خبر داد و گفت : این مانور طبق برنامه زمانبندی و با همکاری واحدهای HSE، امداد، تعمیرات، ابزار دقیق و سایر واحدهای درگیر و با موضوع آتش سوزی در اطراف ایستگاه CGS برگزار شد.

وی در حاشیه برگزاری مانور با اشاره به اینکه حفاظت و حراست از تاسیسات گاز در مقابل هرگونه خرابکاری احتمالی به منظور عدم قطع گاز وظیفه ماست، گفت: اجرای مانور در راستای آمادگی نیروهای این شرکت برای مقابله با حوادث مختلف امری ضروری است و قطعا این اقدام باعث افزایش توانمندی نیروها در واکنش به موارد اضطراری می شود.

خدائی اداره و مدیریت کلیه فعالیت ها از قبیل پیش بینی، پیشگیری، کاهش خسارت و ایجاد آمادگی و مقابله با تهدیدات را از اهداف این مانور برشمرد و عنوان کرد: با توجه به بحث خطرپذیری در تاسیسات گازی بایستی همه کارکنان خود را موظف به رعایت موارد ایمنی کنند و در مواقع بحرانی آمادگی لازم را برای مقابله با هرگونه حادثه احتمالی داشته باشند.

در پایان مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل افزود: در حوزه پدافند غیر عامل و مدیریت بحران اقدامات ارزنده ای در شرکت گاز استان انجام شده است که از آنجمله می توان به اجرای مانورهای منتظره و غیر منتظره، مانیتورینگ ایستگاه های تقلیل فشار، پیاده سازی سیستم امداد مکانیزه و .... اشاره نمود.