اصلی
مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل با حضور مسئولان استانی و کشوری برگزار شد.
کد مطلب: 2320
تعداد بازدید: 552
1398-04-25

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل، مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل با حضور مهندس مشایخی معاون مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، مهندس امامی یگانه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل، مدیران و رؤسای دستگاههای اجرائی، نیروهای نظامی و انتظامی و جمع کثیری از کارکنان در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

در این مراسم فیروز خدائی، مدیر عامل اسبق این شرکت ضمن عرض خیر مقدم برای کلیه مهمانان و مدعوین و با آرزوی سلامتی و طول عمر مقام معظم رهبری، گزارش عملکرد شرکت گاز استان را در طول دوران تصدی خویش ارایه کرد و گفت: بحمدالله و با کمک کلیه همکاران و تلاشگران صنعت گاز و با همراهی کلیه مسئولین و مدیران کشوری و استانی در عرصه گازرسانی به روستاها و صنایع گامهای مهمی برداشته شده است.

وی آمارهای موجود در شاخصهای مختلف عملکردی را رضایت بخش عنوان کرد و با اشاره به پیشرفت های چشمگیر در گازرسانی به روستاهای استان این مهم را در رونق تولید و اقتصاد استان بسیار تاثیرگذار عنوان کرد و افزود: پیشرفت 4 برابری در گازرسانی به روستاها و بهره مندی 94 درصدی خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی جزو دستاوردهای مهم شرکت گاز استان اردبیل می باشد.

سردار اسماعیلی، مدیر عامل جدید شرکت گاز استان اردبیل ضمن عرض خیر مقدم به مهندس مشایخی معاون مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، امامی یگانه معاون عمرانی استانداری اردبیل و کلیه مهمانان و حضار، فرصت خدمت را مغتنم شمرد و افزود: همگی ما مانند ید واحد هستیم و کلیه کارکنان و رؤسا در این شرکت در راستای اهداف عالیه شرکت ملی گاز ایران و ارایه خدمات مطلوب تلاش خواهند نمود.

وی توسعه زیرساختهای گازرسانی در استان و توانمندسازی منابع انسانی را از برنامه آتی این شرکت عنوان کرد و افزود: با نگاه نو در عرصه ارایه خدمات به مردم شریف استان درصدد برنامه ریزی جهت تحقق اهداف عالیه شرکت ملی گاز ایران هستیم و امیدوارم در راستای منویات مقام معظم رهبری در جهت رونق تولید و رویکردهای دولت تدبیر و امید بیش از پیش در خدمت به مردم شریف این منطقه گام برداریم.

در بخش دیگری از این مراسم مهندس مشایخی معاون مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران ضمن اشاره به عملکرد رضایتبخش شرکت گاز استان اردبیل، نیروی انسانی توانمند و کارا را از باارزش ترین سرمایه های معنوی این شرکت برشمرد و اظهار داشت: طی سالیان اخیر و براساس آمار و اطلاعات ارایه شده پیشرفتهای خوبی در عرصه گازرسانی به روستاها در این استان انجام شده است که این امر نمود ظاهری توانمندی های منابع انسانی این شرکت می باشد و بی شک چنین منابع انسانی در سطح شرکت ملی گاز ایران بی نظیر است.

همچنین در این مراسم مهندس امامی یگانه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل، ضمن خیر مقدم به کلیه حضار، خدمات شرکت گاز استان اردبیل را در سطح استان قابل قبول برشمرد و افزود: امید است با برنامه ریزی های انجام شده بیش از گذشته در ارایه خدمات با کیفیت برای مردم شریف استان پیش قدم بوده و در توسعه زیرساختهای گازرسانی به صنایع نیز گامهای موثری برداشته شود.

در پایان این مراسم از زحمات «فیروز خدائی» مدیرعامل سابق شرکت گاز استان اردبیل تقدیر و با قرائت حکم «سردار اسماعیلی» به عنوان مدیرعامل جدید شرکت گاز استان معرفی شد.