اصلی
بازدید از زیر ساختهای فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت گاز استان اردبیل
کد مطلب: 2337
تعداد بازدید: 199
1398-05-20

روح اله نوریان مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران و هیئت همراه با حضور در شرکت گاز استان اردبیل از زیرساخت های این شرکت در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات بازدید نموده و از نزدیک دستاوردهای این شرکت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل، سردار اسماعیلی مدیر عامل این شرکت ضمن عرض خیر مقدم به مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران و هیئت همراه فرصت ایجاد شده برای تبادل آراء را مغتنم برشمرد و گفت : خدمت رسانی در شرایط فعلی و با توجه به بهره مندی 100 درصدی خانوار شهری و 94 درصدی خانوار روستایی از گاز طبیعی را نشانه همت والای مسئولین و کارکنان شرکت گاز استان اردبیل جهت خدمت به مردم دانسته و ابراز امیدواری کرد که با توجه به زیرساخت‌هایی که در امور فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت فراهم ‌شده است، بتوانیم در راستای خدمت‌رسانی مطلوب به مردم، گام‌های مؤثری برداریم.

وی با مهم دانستن فناوری اطلاعات و ارتباطات در شرکت گاز استان اردبیل خاطرنشان کرد: امیدواریم با مساعدتهای لازم در زمینه صدور مجوزهای مربوطه  برای ساختن ساختمان بحران و مرکز داده شرکت، زمینه های لازم برای ارایه هر چه بهتر خدمات و استقرار دولت الکترونیک بیش از پیش فراهم گردد.

در این جلسه همچنین دکتر نوریان، مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران پس از تقدیر و تشکر از اقدامات انجام شده توسط شرکت گاز استان اردبیل در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، گفت: شرکت گاز استان اردبیل در صدور قبض آنی پیش قدم بوده و بعنوان الگویی برای سایر استان ها جهت حرکت در این مسیر می باشد.

 وی عملکرد ارزنده شرکت گاز استان در زمینه توسعه زیرساخت های ارتباطی و مکانیزه نمودن روند اجرای امور را از اقدامات ارزنده برشمرد و گفت : در حال حاضر فناوری اطلاعات یکی از ابزارهای توانمند ساز است و در بستر کل سازمان جاری می باشد و نبایستی بعنوان یک واحد مستقل در سازمان دیده شود.

این مقام مسئول دولت الکترونیک را بعنوان مهمترین برنامه دولت دوازدهم برشمرد و اظهار داشت: جهت نیل به این مهم بایستی فرآیندهای شرکت بازنگری شود تا امکان مکانیزاسیون آنها فراهم گردد.

دکتر نوریان ضمن قدردانی از فعالیتهای همکاران واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت گاز استان اردبیل در راستای استقرار دولت الکترونیک در این شرکت اظهار داشت: راه اندازی مرکز داده سیار، ارایه خدمات الکترونیکی به مشترکین، سیستم امداد مکانیزه، نرم افزار تلفن همراه مشترکین، سامانه مدیریت فعالیتهای فناوری اطلاعات و سایر سامانه های مستقر در راستای کسب و کار شرکت گاز استان اردبیل را از اقدامات برجسته این شرکت می باشد.