اصلی
آزادگان سرافراز سند افتخار جمهوری اسلامی ایران
کد مطلب: 2342
تعداد بازدید: 226
1398-05-27

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل همزمان با 26 مرداد ماه سالروز ورود پیروزمندانه اولین گروه از آزادگان سرافراز به میهن اسلامی مراسمی با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر نورزاد، مدیر عامل، معاونین، روسای واحدها و جمعی از کارکنان در گرامیداشت یاد و خاطره رشادتهای آزادگان سرافراز شرکت گاز استان اردبیل در محل نمازخانه این شرکت برگزار شد.

دکتر نورزاد ضمن تبریک فرارسیدن سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی اظهار داشت: ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود پیروزمندانه آزادگان سرافراز به میهن اسلامی که امسال این رویداد مهم با ایام غدیر و میلاد با سعادت امام هادی (ع) مقارن شده است که این تقارن  را باید به فال نیک گرفت.

وی افزود: آزادگان سرافراز میهن اسلامی در دوران اسارت برای دفاع از اسلام و میهن اسلامی سختی ها و شکنجه های زیادی را تحمل کردندتا انقلاب و ارزش‌های اسلامی پایدار و استوار بماند.

حجت السلام نورزاد بر ضرورت حفظ ارزشهای نظام و انقلاب و دفاع مقدس و انتقال آن به نسل جدید تاکید کرد و افزود: آزادگان سرافرار سند افتخار آمیز جمهوری اسلامی از بی منت ترین و کم توقع ترین قشرهای جامعه هستند که در دوران اسارت خود جانانه درمقابل دشمن ایستادند و از آرمان های دینی ، ملی و انقلابی خود دست بر نداشتند.

در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایا از آزادگان سرافراز شرکت گاز استان اردبیل توسط مسئولان تقدیر به عمل آمد.