اصلی
گازرسانی به 5 روستای شهرستان بیله سوار همزمان با هفته دولت
کد مطلب: 2356
تعداد بازدید: 226
1398-06-10

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل : پروژه گازرسانی به روستاهای خور خور علیا، قشلاق حاج الهوردی، شور قویی و قشلاقات منصور و رحمان از توابع شهرستان بیله سوار با حضور فرماندار ، جمعی از مسئولین ادارات شهرستان بیله سوار، مسئولین شرکت گاز استان اردبیل و اهالی محترم قشلاق حاج الهوردی مورد بهره برداری قرار گرفت.

در این مراسم، اصلانپور رئیس امور مهندسی و اجرای طرحها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و امام راحل اظهار داشت : پروژه گازرسانی به این روستاها در قالب 15 هزار متر شبکه گذاری که بیش از 100 خانوار روستایی تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفتند.

این مقام مسئول تصریح کرد : هم اکنون هزار و 248 روستای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند که این تعداد بیش از 93 درصد از خانوار روستایی را شامل می شود.

حسن قبادی فرماندار بیله سوار در آیین افتتاح این پروژه ها گفت : عملکرد دولت تدبیر و امید در راستای گازرسانی به مناطق محروم و توسعه عدالت اجتماعی بی نظیر می باشد و طی سالهای اخیر روند گازرسانی با شتاب چشمگیر در سطح استان و منطقه علی الخصوص مناطق محروم انجام شده است و این مهم در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی و تلاش و کوشش کلیه خادمین به نظام مقدس است.