اصلی
نشت یابی بیش از 3292 کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز اردبیل در 6 ماهه امسال
کد مطلب: 2382
تعداد بازدید: 168
1398-07-17

مدير عامل شركت گاز استان اردبیل از نشت‌یابی بیش از 3292 کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز این شرکت در شش ماهه نخست سال 98 خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شرکت گاز استان اردبیل، سردار اسماعیلی مدیر عامل این شرکت هدف از انجام عملیات نشت یابی را ، شناسایی و ثبت نقاطی که نشتی گاز دارند و اطلاع رسانی آن به تیم های کنترل و رفع نشتی دانست و افزود : پس از شناسایی موارد نشتی ، توسط تیم های نشت یابی، موارد نشتی و مخاطره آمیز در اسرع وقت به بهره برداری ناحیه گازرسانی اعلام ، و واحدهای مربوطه در سریعترین زمان ممکن نسبت به رفع نشتی اقدام می نمایند.

وی با توجه به لزوم تداوم خدمات گازرسانی و تامین مستمر گاز طبیعی برای مشترکین این مهم را منوط به شناسایی و کنترل نقاط مخاطره آمیز و رفع هرگونه نشتی های موردی و احتمالی برشمرد، گفت: در شش ماهه نخست امسال ؛ بیش از 3292 کیلومتر شبکه توزیع و خط تغذیه و حدود 110000 انشعاب مورد نشت یابی قرار گرفته است.

وی در پایان با تأکید بر جدی گرفتن نشت گاز ، به مشترکین عزیز توصیه کرد : به منظور حصول اطمینان از عدم وجود نشت گاز، لازم است مشترکین گاز خانگی سیستم های لوله کشی گاز داخلی منازل خود را حداقل ششماه یکبار با کف صابون نشت یابی کنند.