اصلی
دوره آموزشی آشنایی با مباحث مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در مدارس شهرستان خلخال برگزار شد.
کد مطلب: 2388
تعداد بازدید: 119
1398-07-24

دوره آموزشی آشنایی با مباحث مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در مدارس مقاطع ابتدایی و راهنمایی شهرستان خلخال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل، کریم پور رئیس اداره گاز شهرستان خلخال با اعلام این خبر افزود: در راستای فرهنگ سازی و ترویج مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی، اداره گاز شهرستان خلخال با همکاری آموزش و پرورش این شهرستان اقدام به برگزاری دوره آموزشی برای دانش آموزان در مقاطع تحصیلی مختلف این شهرستان کرد.

کریم پور با اشاره به این موضوع که افزایش آگاهی مشترکین گاز در زمینه مصرف ایمن و بهینه می تواند حفظ و صیانت از این سرمایه ملی و همچنین کاهش حوادث ناشی از مصرف گاز طبیعی را به دنبال داشته باشد اظهار داشت: در این دوره آموزشی 230 نفر از دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی شهرستان خلخال حضور داشتند که آموزش های لازم به منظور عملی کردن شعار اصلاح الگوی مصرف، ترویج فرهنگ استفاده صحیح از گاز طبیعی و پیشگیری از خطر گاز گرفتگی ارائه شد.

کریم پور در پایان گفت: دانش آموزان با توجه به نقش تأثیر گذاری که در ارتباط با والدین و اصلاح فرهنگ اجتماعی دارند می توانند نقش فعال و موثّری در شکل گیری فرهنگ صحیح استفاده ایمن و بهینه از گاز طبیعی داشته باشند.

وی اظهار امیدواری کرد با برگزاری بیشتر دوره های آموزشی در سطح مدارس شاهد نهادینه شدن فرهنگ استفاده صحیح از گاز طبیعی در سطح جامعه باشیم.