اصلی
بیانیه شرکت گاز استان اردبیل به مناسبت ۱۳ آبان
کد مطلب: 2398
تعداد بازدید: 156
1398-08-12

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل، در این بیانیه در محکومیت جنایات آمریکا، آمده است: بدون شک، یوم الله ۱۳ آبان و وقایع این روز تاریخی، از جمله نقاط عطف استکبار ستیزی و مبارزه ملت ایران با آمریکا است که به گواه تاریخ، چه از زمان پیروزی انقلاب اسلامی چه حتی پیش از آن، از هیچ جنایت، عناد و سنگ‌اندازی در مسیر رشد و تعالی این نظام سرافراز و مقدس دریغ نکرده است. سیزده آبان روز فریاد، روز شهادت، روز مشت های گره کرده بر ضد طاغوت زمان، روز فتح، روز خروش امت اسلامی بر ضد استکبار جهانی، روز فریاد و اعتراض و روز شکفتن گل امید بود.

سیزدهم آبان ماه همچنین روز تبعید بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه است که خروش ملت انقلابی ایران بر ضد دست نشاندگان استکبار جهانی را به بار آورد تا سالها بعد فرزندان روح الله با تأسی از آموزه‌های پیر و مراد خود، لانه جاسوسی اربابان ایشان را نیز فتح کنند، به گونه‌ای که حضرت امام خمینی(ره) از آن انقلاب دوم یاد کردند. این روز همچنین یادآور حماسه ها، ایثار و فداکاری های دانش آموزان جان بر کف این مرز و بوم است. این روز، روز «دانش آموز» نامیده شد، تا خاطره فرزندان دلیر انقلاب برای همیشه جاودان بماند و درسی فراموش ناشدنی برای تمام دانش آموزان باشد تا همچنان به مبارزات خود در مسیر عدالت طلبی، استقلال خواهی و آزادی و آزادگی ادامه دهند.

اینک در آستانه فرارسیدن سیزدهم آبان ماه، ما کارکنان شرکت گاز استان اردبیل، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ارواح طیبه شهدای دانش آموز و دانشجو، در تجدید میثاق با رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی) اعلام میداریم همگام با سایر آحاد مردم در راهپیمایی ضد استکباری ۱۳ آبان شرکت نموده و با تبعیت از ولایت فقیه و سرلوحه قرار دادن رهنمودهای معظم‌له، حمایت همه جانبه خود را از راه انقلاب و شهداء ابراز می‌داریم. بهروزی و توفیق روزافزون همه خادمان ایران اسلامی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نماییم.