اصلی
حضور گسترده كاركنان شركت گاز استان اردبيل در راهپيمايي يوم ا... 22 بهمن
کد مطلب: 2470
تعداد بازدید: 78
1398-11-23

همزمان با يوم ا... 22 بهمن ماه و راهپيمايي با شكوه مردم هميشه در صحنه كشورمان، مديرعامل و كاركنان شركت گاز استان نيز همگام با ديگر هموطنان با حضور در جمع پرشور راهپيمايان، ضمن تجديد ميثاق با آرمان هاي بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني(ره) و رهبر معظم انقلاب حضرت آيت ا... خامنه اي (مدظله العالي) سالگرد چهل و یکمین پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران را گرامي داشتند.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز استان اردبيل در چهل و یکمین سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران مديرعامل و كاركنان ولايت‌مدار شركت گاز استان دوشا دوش اهالي شهيدپرور اردبيل حماسه‌اي ديگر آفريدند و همچون ساليان گذشته با حضور حداكثري خويش به دشمنان و ياوه گويان پاسخي دندان شكن دادند. 

اسماعیلی در حاشیه راهپیمایی با شکوه 22 بهمن گفت: امروز انقلاب اسلامی ایران چهل و یک ساله شد، انقلابی که جنگ داشت، تحریم داشت، تهدید داشت، اما نترسید و متوقف نشد. این انقلاب چهل روز قبل از طلوع آفتاب چهل و یکسالگی اش با تیر ناصواب دشمن در سوگ سردار مبارز خود شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش نشست، اما باز هم مسیر خود را با قدرت ادامه داد و ادامه می دهد و این انقلاب خواب شیرین را بر چشمان آمریکا و اسرائیل و همه دشمنان این مرز و بوم حرام خواهد کرد.

مديرعامل شركت گاز استان اردبيل ضمن تقدير و تشكر از مديران و رؤساي نواحي و كليه همكاراني كه در اين همايش ملي مذهبي شركت داشتند بر پيروي از منويات رهبر معظم انقلاب و ادامه راه شهدا تاكيد نمود.

مهندس اسماعیلی خدمت رساني به ملت شريف ايران و بخصوص مردم شهيدپرور استان اردبيل را از افتخارات عظيم خادمين اين نظام دانست و خاطرنشان ساخت به فضل و ياري خداوند متعال و تلاش بي وقفه كاركنان شركت گاز استان انشاا... شاهد برخورداري بيش از پيش مردم ولايت مدار استان از نعمت خدادادی گاز طبيعي خواهيم بود.